icoon facebookicoon LinkedInicoon Instagram
DuurzaamheidOnderhoud

Juvacatures

0

FAQParticulieren
logo juvah
Wat doen we
Ventilatie: ontwerp en installatie

Ieder project wordt tot in de details geoptimaliseerd.

Onderhoud

Een ventilatiesysteem heeft regelmatig en professioneel onderhoud nodig.

Na-service

Bij technische problemen of vragen helpt ons team je graag verder.

Onze waarden

innovatie maniervan werken en kwaliteit als prioriteit nummer één.

RealisatiesNieuwsOnze AirchitectsWhitepapersDuurzaamheidOnderhoud

Juvacatures

0

FAQParticulieren
icoon facebookicoon LinkedInicoon Instagram
Contact

Home

Nieuws

Expertise, ook in ondernemen

Expertise, ook in ondernemen

23

/

02

/

2023

Expertise, ook in ondernemen

Wist je dat talent zelden spontaan ontbolstert? En dat dat ook geldt voor ondernemingszin? Onze CEO Jan Cools ging daarom maar al te graag voor de klas staan om jongeren een beeld te geven wat ondernemen juist is, hoe je zelf kan gaan ondernemen en hoe het bedrijfsleven eruit ziet.

Ondernemersvoor de klas

Vlajo (Vlaamse Jonge Ondernemingen) organiseert elk jaar ‘Ondernemers voor de klas’.
Dit is een onderwijsproject waarbijleerlingen en studenten gestimuleerd worden tot meer ondernemerschap. Jan maakte met veel plezier tijd vrij en ging langs bij het 6de en 7dejaar STEM (koeltechnieken) bij kOsh in Herentals.

‍

Expertise delen

“Dat expertise (of is het expAIRtise 😉) bij Juvah een belangrijke waarde is, is al lang geen geheim meer. Als gespecialiseerd ventilatie-installatiebedrijf is het één van onze drijfveren.”, licht Jan toe. “Maar naast onze expertise in ventilatie, heb ik ondertussen heel wat ervaring en expertise opgebouwd als ondernemer. Als ik dan op deze manier jongeren kan stimuleren om hun talentenen competenties te ontwikkelen, vind ik dat geweldig! Ze een goed en realistisch beeld geven van wat ondernemen is en hier of daar een zaadje planten waardoor zij kunnen groeien, dat is mijn doel.”

Over winnende leeuwen

“Er valt héél veel te vertellen over ondernemen. Ik heb de jongeren proberen inspireren en motiveren door te spreken over:

❔Wat is het verschil tussen een zelfstandige en een ondernemer?

🦁 Hoe creëer je een winnende leeuwen mindset?

🤔 Wat is het belangrijkste: motivatie of grit?

🎯 Hoe ga je van start met doelen?

Benieuwd naar mijn blik? Geef me een seintje en dan spreken we eens af.", besluit Jan.

Slim ventileren: waarom ventileren als niemand aanwezig is?

Slim ventileren: waarom ventileren als niemand aanwezig is?

In hotels, restaurants en zalen draait alles om beleving, comfort en efficiëntie. Gasten verwachten een aangenaam binnenklimaat, zonder dat ze nadenken over hoe dat geregeld wordt. Tegelijk staan eigenaars voor de uitdaging om energie te besparen, zonder in te boeten op kwaliteit. Toch wordt er vandaag nog vaak geventileerd in ruimtes waar niemand aanwezig is. Hotelkamers die leegstaan. Zalen die pas 's avonds gebruikt worden. Refters die enkel tijdens de lunch bezet zijn. De ventilatie draait op volle toeren, alsof de ruimte vol zit. Dat kost onnodig veel energie en dus geld. Bij Juvah doen we dat anders. Met vraaggestuurde ventilatie op basis van CO₂ stemmen we de ventilatie af op de werkelijke bezetting.

Werf in uitvoering: Boevrie in Brugge

Werf in uitvoering: Boevrie in Brugge

Werf in uitvoering en wat voor eentje! Op de oude site van het VTI in Brugge verrijst het woonproject Boevrie. In opdracht van Steenoven zorgen wij hier voor een gezond binnenklimaat in 102 appartementen en 33 woningen. 🏘️💨

Een gunstig E-peil en een strakke architectuur 31 Flux Flat ventilatie-units garanderen gezond wooncomfort in Willebroek

Een gunstig E-peil en een strakke architectuur 31 Flux Flat ventilatie-units garanderen gezond wooncomfort in Willebroek

Woonproject Rubenspark in Willebroek geeft zijn bewoners zuurstof om van het leven te genieten. Buiten, op het rustige binnenplein, en binnen, met dank aan de vraaggestuurde ventilatie. Door de beste oplossing te voorzien met D-systemen realiseerden we een gunstig E-peil. De strakke architectuur kon behouden worden, omdat er geen raamroosters in de gevel moesten. We plaatsten 31 Flux Flat ventilatie-units in de 12 woningen en de 19 appartementen.

Ventilatie op maat voor de nieuwe vleugel van AZ Voorkempen

Ventilatie op maat voor de nieuwe vleugel van AZ Voorkempen

In Malle krijgt AZ Voorkempen er een nieuwe ziekenhuisvleugel bij. Een project waar de lat hoog ligt. Strikte hygiënenormen, toenemende zorgvraag en een complexe bouwplanning vragen om slimme en betrouwbare partners. Wij zijn trots dat we met Juvah meewerken aan dit belangrijke project.

Klimaatplafonds en condensatie: hoe ventilatie het verschil maakt

Klimaatplafonds en condensatie: hoe ventilatie het verschil maakt

Een klimaatplafond is een slimme manier om ruimtes te koelen of verwarmen. Het systeem is stil, snel en energiezuinig. Je kunt de temperatuur per ruimte instellen, wat zorgt voor een aangenaam binnenklimaat. Maar… er zit ook een risico aan verbonden: condensatie.

logo Juvah

BE0832 116 577

NL827554837B01

Wat doen we

VentilatieOnderhoudNa-serviceOnze waarden

Juvah

RealisatiesNieuwsOnze Airchitects

Juvacatures

0

FAQDuurzaamheid

Contact

+32 (0)3 302 48 88info@juvah.comContact

Ben je particulier?

Wij hebben een aparte werking voor particuliere klanten. Dit staat volledig los van onze B2B-werking.

Ga naar website

© 2025 Juvah. Alle rechten voorbehouden.

PrivacybeleidAlgemene voorwaardenDisclaimerCookiesWebdesign door Studio 27Sitemap
icoon facebookicoon LinkedInicoon Instagram