icoon facebookicoon LinkedInicoon Instagram
DuurzaamheidOnderhoud

Juvacatures

0

FAQParticulieren
logo juvah
Wat doen we
Ventilatie: ontwerp en installatie

Ieder project wordt tot in de details geoptimaliseerd.

Onderhoud

Een ventilatiesysteem heeft regelmatig en professioneel onderhoud nodig.

Na-service

Bij technische problemen of vragen helpt ons team je graag verder.

Onze waarden

innovatie maniervan werken en kwaliteit als prioriteit nummer één.

RealisatiesNieuwsOnze AirchitectsWhitepapersDuurzaamheidOnderhoud

Juvacatures

0

FAQParticulieren
icoon facebookicoon LinkedInicoon Instagram
Contact

Home

Nieuws

Juvah zorgt voor gezond binnenklimaat in woonzorgcentrum De Tol

Juvah zorgt voor gezond binnenklimaat in woonzorgcentrum De Tol

20

/

06

/

2024

Juvah zorgt voor gezond binnenklimaat in woonzorgcentrum De Tol

Een gezond binnenklimaat is in elke woning belangrijk en zeker in een woonzorgcentrum. We voorzien de 122 kamers en 36 assistentie-woningen in woonzorgcentrum De Tol in Deurne van verse lucht, goed voor een debiet van 22 000 m³/h. Het project is momenteel in uitvoering.

Bij Juvah zijn we trots om een belangrijk project te mogen realiseren voor woonzorgcentrum De Tol in Deurne. Als ervaren ventilatie-installateur in heel Vlaanderen, zowel voor B2B als B2C, dragen we bij aan het creëren van een gezonde leefomgeving voor de bewoners. Dit project omvat 122 kamers in het woonzorgcentrum, een dienstencentrum en 36 assistentiewoningen. De kamers voorzien we met behulp van een grote luchtgroep van Swegon van een optimaal binnenklimaat . Daarnaast krijgen 36 assistentiewoningen elk een eigen D-systeem, waardoor een persoonlijke en efficiënte ventilatie wordt gegarandeerd.

Gezonde lucht extra belangrijk in woonzorgcentrum

Een gezond binnenklimaat is cruciaal, zeker in woonzorgcentra en assistentiewoningen. Schone en goed geventileerde lucht in je woning heeft een grote impact op je gezondheid en welzijn. Voor kwetsbare mensen, bijvoorbeeld hoge leeftijd of gezondheidsproblemen, is de aanvoer van verse lucht en de afvoer van vervuilde lucht in de binnenomgeving nog belangrijker is. Door de juiste ventilatiesystemen te installeren, helpen we het risico op luchtweginfecties te verminderen en zorgen we voor een comfortabele en veilige leefomgeving. Dit draagt niet alleen bij aan het fysieke welzijn van de bewoners, maar ook aan hun algehele levenskwaliteit.

22 000 m³/h verse lucht

We voeren dit mooie project uit als ventilatiepartner van Ibens nv. De werken zijn momenteel in volle gang: de grote luchtgroep is al geplaatst en de kanalen zijn geïnstalleerd. Binnenkort starten we met de installatie van de D-systemen in de assistentiewoningen. Met een luchtdebiet van bijna 22.000 m³/h zorgen we ervoor dat alle ruimtes voorzien worden van voldoende frisse lucht. We kijken ernaar uit om de werken succesvol af te ronden en de bewoners van De Tol een gezond en comfortabel binnenklimaat te bieden.

In opdracht van: Ibens NV
Luchtgroep: Swegon
Luchtdebiet: 22.000 m³/h

Slimme ventilatieoplossing - Project Waterzande in Perkpolder

Slimme ventilatieoplossing - Project Waterzande in Perkpolder

In het gehucht Perkpolder, onderdeel van Hulst, verrijst een bijzonder woonproject: Waterzande. Dit project wordt gerealiseerd in meerdere fases en zet sterk in op energie-efficiëntie en comfort. Juvah voorziet hier ventilatiesystemen die perfect aansluiten bij deze visie.

Project in de kijker: gezond binnenklimaat voor kantoorgebouw Verplancke

Project in de kijker: gezond binnenklimaat voor kantoorgebouw Verplancke

In Sint-Gillis-Waas bouwde Verplancke een nieuw kantoorgebouw voor hun eigen team. Onze taak? Zorgen voor een gezond binnenklimaat in combinatie met klimaatplafonds, zonder risico op condensatie. 💨🏢 Een project dat perfect aansluit bij onze expertise en de kracht van onze interne engineeringdienst.

Week van Gezond Binnen: Haal je CO₂-meter uit de kast

Week van Gezond Binnen: Haal je CO₂-meter uit de kast

Frisse lucht voel je. Slechte lucht ook: denk aan hoofdpijn, vermoeidheid of concentratieverlies. Tijdens de Week van Gezond Binnen is dit het moment om je CO₂-meter opnieuw te gebruiken. Of het nu gaat om een klas, vergaderruimte, leefruimte of kantoor: meten is weten. Te veel CO₂ = te weinig verse lucht.

Week van gezond binnen

Week van gezond binnen

Van 25 tot 29 november is het de Week van Gezond Binnen. Een campagne van Departement Zorg en Gezondheidsmakers om stil te staan bij iets waar we zelden bij stilstaan: de binnenlucht in onze woning, school of werkplek.

Juvah schenkt € 6000 aan Epilepsie Liga

Juvah schenkt € 6000 aan Epilepsie Liga

We hebben met Juvah dit jaar € 6000 ingezameld voor Epilepsie Liga. Deze organisatie zet zich dagelijks in voor mensen met epilepsie en hun omgeving en daar dragen wij graag ons steentje aan bij. Dr. Annelies Van Dycke, voorzitter van Epilepsie Liga en diensthoofd neurologie in AZ Sint-Jan Brugge, nam de cheque persoonlijk in ontvangst.

logo Juvah

BE0832 116 577

NL827554837B01

Wat doen we

VentilatieOnderhoudNa-serviceOnze waarden

Juvah

RealisatiesNieuwsOnze Airchitects

Juvacatures

0

FAQDuurzaamheid

Contact

+32 (0)3 302 48 88info@juvah.comContact

Ben je particulier?

Wij hebben een aparte werking voor particuliere klanten. Dit staat volledig los van onze B2B-werking.

Ga naar website

© 2025 Juvah. Alle rechten voorbehouden.

PrivacybeleidAlgemene voorwaardenDisclaimerCookiesWebdesign door Studio 27Sitemap
icoon facebookicoon LinkedInicoon Instagram