icoon facebookicoon LinkedInicoon Instagram
DuurzaamheidOnderhoud

Juvacatures

0

FAQParticulieren
logo juvah
Wat doen we
Ventilatie: ontwerp en installatie

Ieder project wordt tot in de details geoptimaliseerd.

Onderhoud

Een ventilatiesysteem heeft regelmatig en professioneel onderhoud nodig.

Na-service

Bij technische problemen of vragen helpt ons team je graag verder.

Onze waarden

innovatie maniervan werken en kwaliteit als prioriteit nummer één.

RealisatiesNieuwsOnze AirchitectsWhitepapersDuurzaamheidOnderhoud

Juvacatures

0

FAQParticulieren
icoon facebookicoon LinkedInicoon Instagram
Contact

Home

Nieuws

Kempische wijnbouwers en Juvah slaan handen in elkaar voor het goede doel

Kempische wijnbouwers en Juvah slaan handen in elkaar voor het goede doel

07

/

11

/

2023

Kempische wijnbouwers en Juvah slaan handen in elkaar voor het goede doel

Elk jaar zetten we ons in voor het goede doel. Dit jaar zamelen we geld in voor BOKS vzw, een patiëntenorganisatie voor kinderen en volwassenen met een stofwisselingsziekte. Juvah ging aankloppen bij Jan Oprins die samen met enkele andere Kempense ondernemers een Zuid-Afrikaanse wijngaard heeft. Met resultaat, want Juvah mag hun exclusieve wijnen verkopen voor het goede doel.

Exclusieve wijnen te koop


“Toen Juvah via één van haar werknemers bij ons terecht kwam met de vraag voor een samenwerking voor het goede doel, hebben we niet lang getwijfeld.”, zegt Jan Oprins van Olivedale. “We kennen Juvah en weten dat ze elk jaar een mooie actie opzetten. Onze wijnen zijn enkel te krijgen in restaurants of speciaalzaken, maar voor het goede doel wilden we graag een effort doen. Zo zijn we tot een mooie samenwerking gekomen om de wijn éénmalig via Juvah te verkopen.”  

Via de webshop van Juvah kan je een wijnpakket met 2 flessen Olivedale-wijn kopen voor € 29,95. Je kan kiezen tussen rood, wit of rosé of een combinatie. De verkoopprijs in speciaalzaken ligt tussen de € 12,90 en € 16 per fles.  
De pakketten zijn te bestellen via https://www.juvah.com/boks-vzw en af te halen in één van Juvah-vestigingen (Brecht, Stekene, Machelen, Lommel of Wevelgem) of te laten bezorgen via één van de medewerkers die je kent bij Juvah.

Medewerkers beslissen

BOKS vzw (Belgische Organisatie voor Kinderen en volwassenen met een Stofwisselingsziekte) is niet zomaar gekozen als goed doel. De werknemers van Juvah mogen voorstellen doen en een poll beslist voor welke organisatie er wordt ingezameld. “Het petekindje van één van onze Airchitects lijdt aan een zeldzame stofwisselingsziekte, dus hij heeft BOKS voorgesteld.”, vertelt CEO van Juvah Jan Cools. “Als er een directe link is met de organisatie werkt dat nog meer motiverend. Al onze collega’s gaan hun beste beentje voorzetten om vele pakketten wijn te verkopen.”

Doel is opbrengst van € 10 000

“We vinden het belangrijk om ons maatschappelijk steentje bij te dragen.”, gaat Cools verder. “De voorbije jaren hebben we al geld ingezameld voor ‘Athletes For Hope’ en ‘Muco Vereniging’. Het doel dit jaar is om minstens € 10 000 te kunnen schenken. Daar is al € 1850 van ingezameld door onze collega’s die deelgenomen hebben aan sportactiviteiten.”

2500 Belgen lijden aan een zeldzame stofwisselingsziekte

Er zijn wereldwijd zo’n 1500 gekende stofwisselingsziekten bekend en ze treffen minder dan 5 mensen op 10 000. In België lijden er ongeveer 2.500 mensen aan een zeldzame stofwisselingsziekte. Iedere stofwisselingsziekte is zo uniek dat ze soms niet genoeg aandacht krijgen. Daar brengt BOKS vzw verandering in.  

Enerzijds trachten ze de problematiek van stofwisselingsziekten en de toegankelijkheid tot innovatieve geneesmiddelen op de politieke agenda te krijgen. Anderzijds moedigt BOKS vzw onderzoek naar nieuwe behandelingen aan. Op die manier beoogt de organisatie meer levenskwaliteit voor mensen met een stofwisselingsziekte te bewerkstelligen.  

https://www.juvah.com/boks-vzw

www.boks.be

https://olivedalevineyards.com/nl/olivedale-wijnen/

Waarom je ventilatie nooit mag uitzetten in de winter

Waarom je ventilatie nooit mag uitzetten in de winter

Als het buiten koud is, willen we het binnen zo warm mogelijk houden. Logisch. Toch zetten sommige bedrijven hun ventilatie lager of zelfs volledig uit om energie te besparen. Maar dat is geen slimme zet. Je schaadt er het comfort en de gezondheid van je medewerkers mee.

Juvah genomineerd voor de Gouden Baksteen: stem op ons als Beste Werkgever!

Juvah genomineerd voor de Gouden Baksteen: stem op ons als Beste Werkgever!

Wij geloven: een sterk team maakt het verschil. Daarom zetten we onze mensen altijd op één. En die aanpak loont, want Juvah is genomineerd voor de Gouden Baksteen van de Bouwunie, in de categorie ‘Beste Werkgever’. “Onze grootste trots is niet per se hetgeen wat we bouwen, wel wie het bouwt; onze mensen! Deze nominatie is dus een heel mooie beloning voor gans ons team.”, zegt Birgit Deckers, HR Manager van Juvah.

Is vrieskou gevaarlijk voor je ventilatie luchtgroep?

Is vrieskou gevaarlijk voor je ventilatie luchtgroep?

Zodra het vriest, vragen veel mensen zich af: kan mijn ventilatiesysteem hier wel tegen? Bij kantoorgebouwen, woonzorgcentra of andere niet-residentiële gebouwen komt het regelmatig voor dat de luchtgroep buiten op het dak staat. Gelukkig is het antwoord geruststellend: nee, vrieskou is niet gevaarlijk voor je luchtgroep. ✅ Luchtgroepen zijn uitgerust met vorstbeveiliging. Die zorgt ervoor dat onderdelen niet bevriezen en je toestel gewoon blijft werken, ook bij extreme kou.

Slimme ventilatie dankzij kloksturing

Slimme ventilatie dankzij kloksturing

Goede ventilatie is belangrijk voor een gezond binnenklimaat. Maar wist je dat je ventilatie ook slim kunt aansturen? Met kloksturing zorg je automatisch voor meer ventilatie tijdens kantooruren en minder daarbuiten. Zo bespaar je energie en zorg je voor frisse lucht wanneer dat telt.

Slimme ventilatieoplossing - Project Waterzande in Perkpolder

Slimme ventilatieoplossing - Project Waterzande in Perkpolder

In het gehucht Perkpolder, onderdeel van Hulst, verrijst een bijzonder woonproject: Waterzande. Dit project wordt gerealiseerd in meerdere fases en zet sterk in op energie-efficiëntie en comfort. Juvah voorziet hier ventilatiesystemen die perfect aansluiten bij deze visie.

logo Juvah

BE0832 116 577

NL827554837B01

Wat doen we

VentilatieOnderhoudNa-serviceOnze waarden

Juvah

RealisatiesNieuwsOnze Airchitects

Juvacatures

0

FAQDuurzaamheid

Contact

+32 (0)3 302 48 88info@juvah.comContact

Ben je particulier?

Wij hebben een aparte werking voor particuliere klanten. Dit staat volledig los van onze B2B-werking.

Ga naar website

© 2025 Juvah. Alle rechten voorbehouden.

PrivacybeleidAlgemene voorwaardenDisclaimerCookiesWebdesign door Studio 27Sitemap
icoon facebookicoon LinkedInicoon Instagram